- By Freena
- 1 april 2025
- Akky Fit Nieuws, Belangrijke Mededeling
- 1373 Views
In Memoriam: Tonnie Akkerman – Oprichter van AkkyFit
Op 1 april 2025 hebben wij afscheid moeten nemen van een bijzonder mens: Tonnie Akkerman, de oprichter van AkkyFit, echtgenoot van onze Karin en voor velen het warme hart van onze sportschool.
Tonnie was veel meer dan de grondlegger van AkkyFit. Hij was een man met een onuitputtelijke bron van ideeën, een creatieve kracht die onze sportschool samen met Karin vorm heeft gegeven zoals die nu is. Maar bovenal herinneren we hem als een liefhebbende vader, een toegewijde echtgenoot en een warm mens die altijd klaarstond voor anderen.
Zijn inspirerende woorden, zijn betrokkenheid bij onze leden, en de passie waarmee hij zijn dromen volgde, zijn een nalatenschap waar wij als team en community trots op zijn en die we met liefde voortzetten.
Namens het hele team willen we iedereen bedanken voor het respect, de steun en de mooie herinneringen die de afgelopen tijd met ons zijn gedeeld.
Team AkkyFit
Voor wie een herinnering wil delen of een persoonlijk bericht wil achterlaten, is er een speciale gedenkpagina voor Tonnie ingericht.
Via onderstaande link kunt u op uw eigen manier stilstaan bij zijn leven en betekenis:
https://www.memori.nl/gedenkplaats/tonnie-akkerman-1/